W 2023 roku dla naszych klientów mamy propozycje nowych, dwóch miejsc na ceremonię ślubu na Bali na plaży.

Pakiet ślub na Bali lub ceremonia na Bali „Wenus Beach”

Pierwsza to plaża należąca do ekskluzywnego resortu Samabe Bali Suites & Villas. W naszej ofercie to propozycja ceremonii na plaży o nazwie Wenus Beach”. Resort położony jest na południu wyspy, plaża pokryta jest jasnym, żółtym piaskiem, jest całkiem spora, zatem można na niej znaleźć zaciszne miejsce na intymną ceremonię ślubu. Ograniczona jest wysokimi klifami, z których zwisają liany i przeróżne pnącza, rozpościera się z niej oszałamiający widok na ocean, będąc tam ma się wrażenie że to początek wyspy, zewsząd ocean i klify.
Smaczku dodaje fakt, że po ceremonii można delektować się kolacją w równie niezwykłych okolicznościach, a mianowicie:

  • na plaży – z dala od kogokolwiek to bardzo intymna wersja kolacji,
  • na plaży pod gazebo, które otulają zwisające pnącza – wówczas jest to forma pikniku, bo możecie siedzieć na poduszkach bezpośrednio na piasku,
  • na plaży pod egzotycznym starym, drzewem mango,
  • w jaskini, która znajduję się przy plaży, jest niejako częścią plaży,
  • na klifie w kaplicy należącej do resortu,
  • w gazebo na klifie z oszałamiającym widokiem na ocean.

Opcji jest sporo, zapraszamy po szczegóły. Zwłaszcza, że utrzymaliśmy taką samą cenę pakietu ślubnego i ceremonii, a okoliczności i sam resort należą do wyjątkowo ekskluzywnych na Bali.

Pakiet ślub lub ceremonia na plaży na Bali „Mystery Beach”

Druga, nowa opcja to niezwykła plaża, bo… z ciemnym, wulkanicznym piaskiem. Pakiet nazwaliśmy „Mystery Beach” bo faktycznie jest tam niemal mistycznie i bardzo nietypowo. To propozycja dla odważnych Par, bo plaża nie jest taka do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni czyli z białym lub żółtym piaskiem, a wręcz przeciwnie z ciemnym, wulkanicznym, za to jest długa i można mieć wrażenie, że kończy się gdzieś daleko…
Plaża znajduję się na wschodzie wyspy, w rejonie Tabanan.
Do pakietu dodaliśmy również 2 noce w pobliskim resorcie, gdzie spędzają czas głównie Pary w swojej podróży poślubnej, zatem jest tam cicho, spokojnie i można tam znaleźć przestrzeń dla siebie. Tam również można zjeść romantyczną kolacje po ślubie czy ceremonii.
Do plaży dojeżdża się niezwykłą, wąską drogą, gdzie prowadzą nas palmy kokosowe, a w oddali widać pola ryżowe. Jest bardzo egzotycznie.

Pakiety ślubu na Bali

Pamiętajcie, że każdy pakiet możemy dowolnie modyfikować. Dodawać, zmieniać lub usuwać poszczególne elementy. Pakiety zostały przygotowane w taki sposób, aby zawrzeć w nich podstawowe i najważniejsze elementy. Naszym zdaniem to co w każdym pakiecie powinno być, jest w nim ujęte, dzięki temu każdy pakiet to gwarancja pięknej i pełnej ceremonii.
Ale ponieważ każdy z nas jest indywidualnością, zatem aby ślub czy ceremonię dopasować do każdego z Was, jak najbardziej zostawiamy możliwość modyfikacji. Wszystko tutaj zależy już od Was i Waszych planów i marzeń. Spełniamy je nienagannie i z przyjemnością.

Nieustannie i bardzo ciepło zapraszamy na niezapomniany ślub na Bali!